O nas

Naszym celem jest zapewnenie profecjonalnego serwisu boisk sportowych. Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne na murawach naturalnych i syntetycznych.

Zieleń to nasz sposób na życie.

Praktycznie zajmujemy się każdym jej aspektem. Sadzimy drzewa, zakładamy rabaty i wykonujemy trawniki.


Nasza oferta zawiera większość zabiegów specjalnych na obiektach z murawą naturalną:

Aeracja - murawy boiska piłkarskiego czyli napowietrzanie gleby za pomocą aeratora za traktorem.
Wertykulacja - polega na pionowym nacięciu darni. Płytkie pionowe cięcie trawnika ma na celu częściowe usunięcie strzechy powierzchniowej, stworzenie lepszych warunków dla dopływu powietrza, wody i nawozów do strefy korzeniowej.
Szczotkowanie - Zabieg powinno się wykonywać w miarę potrzeb średnio raz w miesiącu. Zabieg ma na celu usunięcie obumarłych części roślin, podniesienie zagniecionej trawy oraz oczyszczenie płyty boiska.
Dosiew trawy - Podczas intensywnego użytkowania murawy często dochodzi do występowania miejscowych, drobnych ubytków, często też zdarza się, że na skutek niewłaściwego koszenia trawy dochodzi do rozluźnienia darni.
Piaskowanie - Zabieg ten polega na pokryciu jego powierzchni 3-5 milimetrową warstwą piasku. Zwiększa on przede wszystkim przepuszczalność i porowatość podłoża, dzięki czemu pojawiają się nowe, silniejsze korzenie i rozłogi traw wszelkie nierówności terenu, wygładza boisko, podwyższa poziom gruntu co powoduje zagęszczenie murawy, eliminuje powierzchniową wilgotność i mazanie się gleby.


Na murawach syntetycznych  wykonujemy zabiegi czyszczenia, rozluźniania i uzupełniania granulatu wypełniającego. Zapraszamy do współpracy.